O nas

image

Pokrowce sprzedawane są wyrobem własnym przy zastosowaniu materiałów importowanych przez nas z Azji. Jesteśmy producentem pokrowców z polyestru oraz streczu. Dodatkowo pokrowce na krzesła ze streczu szyjemy nićmi specjalistycznymi a stópki obszywamy wzmocnieniami z PCV co gwarantuje trwałość przy wielokrotnym użytkowaniu. Pokrowce na krzesła ze streczu są bardzo elastyczne gdyż zawierają w składzie 20% elastanu. Pokrowce na krzesła mają zastosowanie na krzesła uniwersalne oraz bankietowe bez względu na kształt lub wysokość. Pokrowce na stoły barowe w zestawie posiadają szarfę, a komplety na zestawy piwne na życzenie oferujemy z różnymi szerokościami stołów. Zapewniamy szeroką gamę kolorystyczną pokrowców bez dopłaty.

Od roku 2008 szyjemy na rynki europejskie z ukierunkowaniem dla lokali gastronomicznych, sal bankietowych i ślubnych oraz restauracji i hoteli. Nasze pokrowce stosują także wypożyczalnie oraz firmy kateringowe.


Nasz wewnętrzny kodeks wartości:

Innowacyjność - wiemy, że innowacyjność to siła tworzenia coraz lepszych produktów i rozwiązań.

Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.

Użyteczność - każdego dnia skupiamy się nad tym aby nasze produkty były jak najbardziej użyteczne i funkcjonalne.

Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji.

Radość tworzenia - dbamy o naszych Klientów i pracowników, bo wierzymy że zadowolony pracownik tworzy najlepsze rozwiązania a najlepsze rozwiązania dają radość naszym Klientom.

Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie