• Pokrowce na krzesła

Pokrowce na krzesła w jakości premium, oraz z elastycznej dzianiny.

Czy potrzebują Państwo pokrowce na imprezy, wesela, uroczystości? Czy chcieliby Państwo zmienić wygląd swoich krzeseł i nadać im szyku używając wysokiej klasy pokrowców? Oferujemy państwu różnego rodzaju pokrowce w doskonałej jakości w atrakcyjnych cenach.

W momencie kiedy wygląd krzesła już Państwu nie odpowiada, a nie chcecie wydawać Państwo pieniędzy na nowe krzesła, wtedy pokrowiec może pomóc. Zamawiając pokrowce na krzesła w niskich cenach, zakupują Państwo wytrzymały produkt. Przez swoje długoletnie doświadczenie możemy Państwu polecić dwa typy Uniwersalnych Pokrowców: model Wien oraz model Paryż, mogą je Państwo użyć do dużej ilości różnego rodzaju krzeseł, pokrowce sprawią iż optycznie będą one wyglądały podobnie. Modele   Berlin II,Berlin, Moskau są pokrowcami wykonywanymi na miarę wg rozmiarów krzeseł Bankietowych. Więcej modeli pokrowców znajdą Państwo w naszym sklepie. W naszej firmie istnieje także możliwość wykonania takich pokrowców drukując na nich logo lub tekst reklamowy.

Pokrowce na krzesła wykonane są:

  • Pokrowce Premium z 100% delikatnej, matowej tkaniny poliester o wadze 185 g/m²
  • Pokrowce Elastan z dzianiny zawierającego 20% elastanu, 80% poliesteru o wadze 200 g/m² Pokrowiec jest przyjemny w dotyku oraz łatwy w pielęgnacji. Są plamoodporne (również na plamy z czerwonego wina). Nie wymagają prasowania

Gdyby nie znaleźli Państwo wśród naszych produktów, pokrowca który spełniał by Państwa oczekiwania. Oferujemy od ilości 55 szt, także szycie pokrowców wg. Państwa specyfikacji. Wszystkie pokrowce powstają w naszym własnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Białogardzie. Potrzebują Państwo fachowej pomocy przy zakupie? TexDeko jest do państwa dyspozycji, proszę zadzwonić lub wysłać wiadomość e-mail. Zrobimy co w naszej mocy aby znaleźć z Państwem najlepsze rozwiązanie!

 

Na filmie prezentowany jest pokrowiec na krzesło bankietowe model BERLIN.